Puchar Rowerowej Stolicy Polski

„Od ponad tygodnia trwa trening o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, przygotowujący nas do głównej ogólnopolskiej rywalizacji, która rozpocznie się 1 czerwca.
Głównym celem projektu jest zachęcanie do codziennego wybierania roweru jako środka transportu. Elementem dodatkowym tego projektu jest rywalizacja na rzecz miast prezydenckich biorących w niej udział. Zachęcamy do wsparcia Gniezna. Dla podniesienia zainteresowania organizator główny – Miasto Bydgoszcz, wprowadził możliwość rywalizacji wewnętrznych. Dzięki zaproponowanym przez Państwa grupom, np. nazwom szkół, instytucji, firm, itp. osoby biorące udział w przedsięwzięciu, mogą dołączyć do zaproponowanych grup.
Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne, pn. Aktywne Miasta, zarejestrować się i uruchamiać aplikację przy każdej podróży rowerem. Liczy się każdy kilometr.
Informacje dotyczące całego projektu znajdują się na stronie: https://www.aktywne.miasta.pl/  Zdajemy sobie sprawę jak ważna przynajmniej dla części uczestników jest także sama rywalizacja. Dlatego już planujemy system nagród, za osiągnięte wyniki. Nie z wszystkimi konkursami czekamy do czerwca. Na profilu FB Królewskie Gniezno oraz poprzez aplikację cykliści są informowani o aktualnych akcjach i przedsięwzięciach.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *