Konkurs „Gniezno – nasze miasto”

Przedszkole Nr 5 zaprosiło nas do udziału w konkursu, który skierowany był do dzieci z gnieźnieńskich przedszkoli. Do konkursu zgłoszonych zostało 20 prac z 7 przedszkoli. Nasze przedszkole reprezentowały Motylki🦋: Julia Bakowska, Kaja Kolańczyk, Sebastian Kaczmarek, Weronika Mikołajczyk i Zofia Ziembiewicz. Celem konkursu było promowanie małej Ojczyzny, czyli poznanie najbliżej dziecku okolicy. Zadanie polegało na sfotografowaniu dziecka na tle gnieźnieńskich królów i królików, a z wykonanych zdjęć należało stworzyć kolaż. Nadesłane prace były ciekawie i estetycznie wykonane w związku z czym jury przyznało wszystkim uczestnikom pierwsze miejsce. Serdecznie gratulujemy 👏👏👏

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content