Komunikaty

18Maj2021
Drodzy Rodzice.
W związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym zwracamy się z prośbą o zgłoszenie u intendenta przedszkola dzieci, które będą uczęszczały do placówki w miesiącu lipcu w terminie do 31.05.2021r.
Ponadto informujemy, iż jeżeli istnieje konieczność zapisania dziecka do przedszkola pełniącego dyżur w miesiącu sierpniu należy tego dokonać osobiście w placówce do której pragniecie Państwo zapisać swoje dziecko również w terminie do 31.05 2021r.
Bożena Ławniczak
Dyrektor Przedszkola
13Kwi2021

Drodzy Rodzice

13.04 o godzinie 14.00 zostaną opublikowane listy dzieci zakwalifikowanych w rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Jednocześnie informujemy, że od 13.04 do 22.04 w godz. 7:00-15:00 przyjmowane będą potwierdzenia woli uczęszczania do przedszkola. Każde dziecko zakwalifikowane aby zostać przyjętym musi dostarczyć potwierdzenie woli.

Instrukcja dotycząca pobierania i dostarczania zostanie opublikowana wraz z listą dzieci zakwalifikowanych.

Rodzice, którzy rejestrowali wniosek w formie internetowej informację o wynikach rekrutacji otrzymają drogą mailową. Dla pozostałych Rodziców składających wniosek w formie papierowej w placówce wyniki zostaną udostępnione w postaci list wywieszonych na terenie przedszkola oraz na stronie internetowej.

Po dostarczeniu wszystkich potwierdzeń woli, nastąpi weryfikacja kandydatów. Ostateczne listy zostaną opublikowane 27.04. o godzinie 14.00

8Kwi2021
Zachęcamy do wzięcia udziału w XXVI Gnieźnieńskich Prezentacji Ekologicznych pn. „Przywróćmy naszą Ziemię”.
Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, średnich, świetlic oraz wychowanków placówek opiekuńczych.
Prace będą oceniane w pięciu kategoriach wiekowych:
GRUPA I : przedszkola – grupy 6-latków
GRUPA II : klasy 1 – 3 szkół podstawowych GRUPA III : klasy IV – VI szkół podstawowych GRUPA IV : klasy VII – VIII szkół podstawowych
1Kwi2021
„Od ponad tygodnia trwa trening o Puchar Rowerowej Stolicy Polski, przygotowujący nas do głównej ogólnopolskiej rywalizacji, która rozpocznie się 1 czerwca.
Głównym celem projektu jest zachęcanie do codziennego wybierania roweru jako środka transportu. Elementem dodatkowym tego projektu jest rywalizacja na rzecz miast prezydenckich biorących w niej udział. Zachęcamy do wsparcia Gniezna. Dla podniesienia zainteresowania organizator główny – Miasto Bydgoszcz, wprowadził możliwość rywalizacji wewnętrznych. Dzięki zaproponowanym przez Państwa grupom, np. nazwom szkół, instytucji, firm, itp. osoby biorące udział w przedsięwzięciu, mogą dołączyć do zaproponowanych grup.
Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne, pn. Aktywne Miasta, zarejestrować się i uruchamiać aplikację przy każdej podróży rowerem. Liczy się każdy kilometr.
Informacje dotyczące całego projektu znajdują się na stronie: https://www.aktywne.miasta.pl/  Zdajemy sobie sprawę jak ważna przynajmniej dla części uczestników jest także sama rywalizacja. Dlatego już planujemy system nagród, za osiągnięte wyniki. Nie z wszystkimi konkursami czekamy do czerwca. Na profilu FB Królewskie Gniezno oraz poprzez aplikację cykliści są informowani o aktualnych akcjach i przedsięwzięciach.”
1Kwi2021

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych wiary, nadziei i miłości.

Radosnego, wiosennego nastroju,

                    Serdecznego czasu w gronie rodzinnym

oraz wesołego „Alleluja”

życzą

wszystkim dzieciom i ich rodzicom

Dyrektor i pracownicy Przedszkola nr 15 „Pszczółka Maja” w Gnieźnie