Wydarzenia

29Cze2021
Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice
rok szkolny dobiegł końca. Był on trudny i nieprzewidywalny dla Państwa i Waszych dzieci, a także dla nauczycieli i personelu przedszkola. Zmierzyć się musieliśmy wszyscy z niewidzialnym wrogiem, z izolacją, z obostrzeniami, ze strachem o siebie i najbliższych. Na szczęście przed nami wakacje – wszyscy odpoczniemy i zregenerujemy siły.
Dziś chcielibyśmy podziękować Państwu za współpracę, za ten rok szkolny.
Wierzymy, że zdalne nauczanie się już nie powtórzy i tego życzymy Państwu i sobie. Do zobaczenia we wrześniu!
Dyrektor i pracownicy Przedszkola nr 15 „Pszczółka Maja” w Gnieźnie
1Cze2021

Dzień Dziecka na „sportowo”. Świerszcze🦗 wzięły udział w sportowej rywalizacji z dziećmi z grupy Mrówki🐜. Wszyscy doskonale się bawili podczas wykonywania poszczególnych konkurencji. W tym dniu wszyscy byli zwycięzcami🏆. Z okazji Waszego święta życzymy Wam kochane dzieci uśmiechu na twarzy każdego dnia oraz spełnienia marzeń🙂.

1Cze2021

Dzień Dziecka w grupie Motylków 🦋 „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat…” i właśnie w tym dniu uśmiech na buźkach naszych przedszkolaków gościł przez cały dzień 😀 Dzieci wzięły udział w konkurencjach sportowych, w zabawach z chustą animacyjną oraz świetnie bawiły się podczas puszczania baniek mydlanych. Na naszych milusińskich czekał również słodki poczęstunek, a na podwieczorek smaczne lody 🍦🍨😋 Kochanym przedszkolakom życzymy dużo zdrówka, uśmiechu bez liku, słoneczka na każdy dzień i wszystkiego naaaaajsłodszego 🥰😘🥰 Zapraszamy na relację 😊

1Cze2021

Dzień Dziecka – dzień radości i uśmiechu! W tym dniu nie brakowało ich naszym Biedroneczkom😄 Był to dzień pełen niespodzianek i wesołych zabaw nie tylko sportowych. Dzieci, to nasz cały świat. To istoty dla których warto żyć i działać. Dlatego życzymy Wam kochane dzieci raz jeszcze, byście jak najdłużej pozostały dziećmi. Bądźcie zawsze uśmiechnięte, szczęśliwe i kochane. Obdarzajcie nas dorosłych swoją mądrością, szczerością i miłością😍

 

 

1Cze2021

Dzień Dziecka w „PSZCZÓŁECZKACH”😀 upłynął bardzo szybko i miło, bowiem przewidziano na dzisiaj wiele atrakcji dla dzieci. Zabawy chustą animacyjną zawsze dostarczają wiele radości, natomiast zmagania sportowe stanowiły dla dzieci nie lada wyzwanie. Przyjemność maluchom sprawiły również zabawy bańkami mydlanymi oraz kolorowymi wstążkami. Ale najwięcej satysfakcji miały dzieci podczas malowania farbami na dużej płachcie materiału. W ruch poszły pędzle oraz własne dłonie. Każdy przedszkolak idąc do domu otrzymał książeczkę oraz słodycze, a na podwieczorek wszystkim bardzo smakowały lody. WIWAT DZIEŃ DZIECKA !!!

Z okazji Dnia Dziecka życzymy wszystkim Pszczółeczkom zawsze uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i mnóstwa słodkich całusów. Ciekawych bajek czytanych na dobranoc i zawsze kolorowych snów.🐝🐝🐝

Drodzy Rodzice 🥰Motylki 🦋bardzo Was Kochają i z okazji Waszego Święta życzenia przesyłają:
„Za wczoraj i dziś każdym czułym serca uderzeniem
I każdym z niego płynącym życzeniem
-zdrowia, sił i codziennej radości-
Wraz ze słowami największej wdzięczności
Za wszystkie dla nas trudy i starania
Składamy dziś podziękowania…”❤️💕💞💓💖
Mamusiu, Tatusiu zapraszamy do obejrzenia relacji z przygotowań:
Kochane mamusie dla Was pachnące mydełka własnoręcznie wykonane, a dla Kochanych Tatusiów puchary-bardzo się staraliśmy🤗🥰💕 Ale to nie koniec niespodzianek jeszcze śpiew i taniec, krótki wierszyk też powiemy ☺️ Kochamy Was całym sercem i to się nigdy nie zmieni!!!
26Maj2021
Dzień Mamy i Taty – Świerszcze 🐜
Wiersz A. Widzowskiej „Dla Mamy i Taty.”
Z okazji święta Taty i Mamy
dziś uroczyście wam obiecamy:
codziennie sprzątać swoje zabawki,
nigdy nie spadać z wielkiej huśtawki,
od mamy nigdzie się nie oddalać,
groźnych zapałek szust! nie zapalać.
Więcej nie zjemy kwaśnych jabłuszek,
bo wtedy zawsze boli nas brzuszek.
Gdy zobaczymy gdzieś muchomora,
to go nie zerwie żaden przedszkolak!
Będziemy grzeczni i przyrzekamy
słuchać uważnie taty i mamy.
Wyszorujemy ząbki starannie
i nie będziemy wariować w wannie.
Mama nas uczy drogowych znaków,
tata trenuje małych pływaków.
Lecz nikt przez pasy sam nie przechodzi
ani do wody w morzu nie wchodzi!
Od taty wiemy dużo o świecie:
że trzeba czapkę zakładać w lecie,
że się obcego pieska nie głaszcze,
bo czasem groźnie otwiera paszczę.
I na kontakty uważać mamy,
więc się od prądu z dala trzymamy!
Czytacie bajki, gdy księżyc świeci,
rano buziaczkiem budzicie dzieci,
a choć psocimy czasem troszeczkę,
to wciąż jesteśmy waszym Słoneczkiem.
Bo z rodzicami jest zawsze lato,
kochana Mamo, kochany Tato.😘
26Maj2021

Kochana Mamo i Drogi Tato. Z okazji Waszego Święta, za wczoraj i dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem – zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności za wszystkie dla nas trudy i starania składamy dzisiaj podziękowania…… Dzieci z grupy „Pszczółki”