„Rodzinna Palma Wielkanocna”

Nasze przedszkole brało udział w konkursie „Rodzinna Palma Wielkanocna”, którego organizatorem było Przedszkole nr 9 w Gnieźnie. Celem konkursu było tworzenie palm wielkanocnych, kultywowanie tradycji i zwyczajów związanych z obchodami Świąt Wielkanocnych. Z naszego przedszkola reprezentowały nas palmy przygotowane przez dzieci wspólnie z rodzicami w domu. Miło nam poinformować, iż decyzją komisji przyznano następujące miejsca:
Kategoria I – praca indywidualna
MIEJSCE 1🥇 – Przedszkole Nr 15 ,,Pszczółka Maja” – Sebastian Kaczmarek grupa „Motylki”🦋
Kategoria II – praca grupowa
MIEJSCE 1🥇 – ex aequo
Przedszkole Nr 9 Leśne Ludki – gr. ,,Jeżyki” oraz Przedszkole Nr 15 ,,Pszczółka Maja gr. ,,Pszczółki”🐝.
Serdecznie GRATULUJEMY 👏👏👏
Dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content