Aktualności

26Kwi2019

16 kwietnia Przedszkole nr 9 „Leśne Ludki” ogłosiło wyniki KONKURSU NA PALMĘ WIELKANOCNĄ. Grupa PSZCZÓŁEK🐝, która reprezentowała nasze przedszkole zdobyła zaszczytne II MIEJSCE🥈. Nasza palma stanowiła element dekoracji Grobu Pańskiego w Katedrze Gnieźnieńskiej. Nagrodą za zdobycie II miejsca był puchar🏆 a także gra planszowa, plecak i dyplom. Z takiego osiągnięcia dumne są nie tylko Pszczółeczki i ich rodzice, którzy mieli swój wkład w powstanie palmy, ale również cała społeczność przedszkolnego ula.

23Kwi2019

Rozpoczynamy remont schodów. W związku z powyższym od dnia jutrzejszego tj. 24.04.2019r. od godziny 8.30 wejście do przedszkola będzie udostępnione od strony ogrodu. Zakończenie prac przewidziane jest do 06.05.2019r.

Z góry dziękuję za zrozumienie.
Z poważaniem
Bożena Ławniczak – dyrektor przedszkola

19Kwi2019

Wszystkiego najlepszego na Święta Wielkiej Nocy, wiosennych nastrojów, ciepłej, radosnej atmosfery, miłych spotkań z najbliższymi oraz smacznego jajka i mokrego lanego poniedziałku.
życzy:
Dyrekcja oraz Personel Przedszkola nr 15
„Pszczółka Maja” w Gnieźnie

19Kwi2019

Chcemy Państwu serdecznie podziękować za zrozumienie i zapewnienie opieki nad swoimi dziećmi. Jednocześnie informujemy, iż od wtorku tj. od dnia 23.04.2019 przedszkole zaczyna funkcjonować w trybie 4 oddziałowym, co oznacza, iż jedna grupa będzie podzielona, ale zajęcia dydaktyczno – wychowawcze będą się odbywały. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Z poważaniem
Bożena Ławniczak
dyrektor przedszkola