Aktualności

27Wrz2020

Dziękujemy za udział w tegorocznej akcji „Dzień bez samochodu” i liczne zdjęcia z czasu spędzonego bez pojazdu czterokołowego🚲🛴🛼🛹. Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w naszych kolejnych przedsięwzięciach.🙂

27Wrz2020
„Kolorowa jesień już chodzi po lesie.
Kasztankową grę dzisiaj zagra wiatr.
Wietrzyk gwiżdże cza cze w jesiennym bukiecie.
A dzieci śpiewają cza – cza – cza”
🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂
🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁🍁
Dnia 23 września powitaliśmy w przedszkolu wyjątkowego gościa – Panią Jesień.
Tego dnia Panie zaprosiły dzieci do wspólnych zabaw i pląsów tematycznie związanych z nową porą roku. Dzieci ochoczo rozwiązywały zagadki, zbierały jesienne liście, segregowały zbiory, tańczyły a na koniec z wielkim smakiem skonsumowały pyszną pyrę z gzikiem😋.
20Wrz2020
Dzień Przedszkolaka to ważna data,
nie tylko dla dzieci lecz dla całego świata.
Dzieci są ważne, każdy to powie,
z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek.
Więc wszystkim dzieciom, małym i dużym
życzyć dziś chcemy długich podróży,
spełnienia marzeń, cudownych wrażeń
mnóstwa radości i samych słodkości ❤

 

13Wrz2020

Za naszymi Biedroneczkami🐞🐞🐞 pierwszy tydzień w przedszkolu. Był to czas, w którym dzieciom👫 z trudem przychodziło rozstanie z rodzicami👨‍👩‍👧. Pomimo tych trudniejszych chwil😭, tydzień upłynął nam na wspaniałej zabawie, śpiewie, tańcach, pracy indywidualnej jak i grupowej. Oto krótka fotorelacja z pierwszego i wyjątkowego dla nas wszystkich biedronkowego tygodnia🙂.

13Wrz2020
Dzieci z grupy „Pszczółki”🐝 już drugi tydzień dzielnie uczęszczają do przedszkola. Już w pierwszym tygodniu wszyscy chętnie brali udział w zabawach i poznawali nowe zwyczaje przedszkolne. A po smacznym obiadku przychodzi czas na odpoczynek. Każda „pszczółeczka”, która odchodziła do domku otrzymała w nagrodę balonik🎈.
Kolejne dni upłynęły równie miło. Czas na zabawie w sali oraz w ogródku bardzo szybko mija. Tym bardziej, że „Pszczółeczki” to pogodne i uśmiechnięte dzieci👭👫👬, które lubią przychodzić do przedszkola. 🥰