Komunikaty

4Sie2020

Szanowni Rodzice!!! Aby dziecko mogło uczęszczać  do przedszkola w nowym roku szkolnym rodzice są zobowiązani  do podpisania deklaracji na rok szkolny 2020/21. Deklarację podpisują wszyscy rodzice – dzieci kontynuujących  oraz rodzice dzieci nowych, rozpoczynających pobyt w przedszkolu we wrześniu. Formularz dostępny jest w biurze u p. intendent przedszkola.  Wypełnioną deklarację prosimy składać w przedszkolu do dnia 21 sierpnia, w godz. od 7.00. – 15.00.  

W przypadku pytań udzielamy informacji pod numerem telefonu 61 426 49 22 w godzinach od 8.00 do 15.00.

                                                                                                    Bożena Ławniczak

                                                                                                    Dyrektor Przedszkola nr 15

                                                                                                    w Gnieźnie

27Maj2020

Drodzy Rodzice🙂. Zapraszamy w nasze skromne progi w celu odbioru drobnego upominku🎁 z okazji Dnia Dziecka🙂 Prosimy Rodziców poszczególnych grup o odbiór upominków w poszczególne dni:
czwartek 28.05 grupa Pszczółki🐝 i Motylki🦋
piątek 29.05 grupa Biedronki🐞 i Mrówki🐜
poniedziałek 01.06 grupa Świerszcze🦗, prosimy aby zachować w miarę możliwości wszelkie środki ostrożności. Prosimy o odbiór prezencików w godz.7:30-14:30. Pozdrawiamy serdecznie 😘

26Maj2020

Na prośbę Pana Prezydenta Tomasza Budasza, w związku z 30. rocznicą wyborów samorządowych i Dniem Samorządu Terytorialnego 27 maja 2020 roku apelujemy o wywieszenie flag w oknach, na balkonach i przy domach.

25Maj2020

Jak wcześnie musi wstać Prezydent, aby zdążyć do biura? Czy trudno jest rządzić miastem? Co najbardziej Tomasz Budasz lubi w swojej pracy? Takie i inne, jeszcze bardziej szalone i zaskakujące pytania może teraz zadać Prezydentowi każdy gnieźnianin poniżej 18 roku życia. A to oczywiście z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka!

Jak zadać pytanie? To proste! Wystarczy nagrać film (najłatwiej komórką) z pytaniem od dziecka i wysłać go poprzez formularz dostępny poniżej. 1 czerwca, o 17.00 na miejskim profilu FB/Królewskie Gniezno Prezydent postara się odpowiedzieć na jak najwięcej z nich. Pytania można przesyłać do północy 27 maja.

Link do formularza: https://tiny.pl/77st3

25Maj2020

Zapraszamy na Prezydencki (Ty)Dzień Dziecka online

Ze względów bezpieczeństwa, w tym roku wszystkie działania kulturalne Miasta Gniezna, Miejskiego Ośrodka Kultury i Starego Ratusza związane z Dniem Dziecka odbędą się w przestrzeni internetowej. Nie znaczy to jednak, że będzie nudno. Wręcz przeciwnie!

Dla najmłodszych przewidziano konkursy, warsztaty oraz zajęcia plastyczne i muzyczne. Specjalnymi wydarzeniami, na które szczególnie serdecznie zapraszamy, będą występ iluzjonisty na żywo oraz transmisja ze spotkania z Prezydentem, który odpowie na pytania nadesłane do niego przez dzieciaki.

Wypatrujcie transmisji na FB/Królewskie Gniezno, FB/MOKGniezno, FB/Stary Ratusz oraz na www.mok.gniezno.pl

20Maj2020

Od 20.05.2020 do 29.05.2020 Przedszkole nr 15 „Pszczółka Maja” funkcjonować będzie od 7:30 do 16:30. Zgłoszenie dziecka (dotyczy to osób, które na chwilę obecną postanowiły pozostawić dziecko w domu) należy dokonać 3 dni przed planowanym przyprowadzeniem pociechy. W dniu przyjścia do przedszkola należy dostarczyć uzupełnione oświadczenie.

Oświadczenie