Zakończenie pracy zawodowej

W dniu 30 czerwca 2022 roku pożegnaliśmy odchodzące na emeryturę, Panie: Iwonę Czajkę i Teresę Ostrowicką. Podziękowania zostały złożone przez dyrekcję oraz pracowników przedszkola. Słowa uznania zostały przekazane Paniom za wiele lat pracy zawodowej (ponad 40 lat😱) wraz z życzeniami pięknych wspomnień, wielu dobrych ludzi wokół siebie i dalszej aktywności w innych dziedzinach, bo w końcu przyszedł czas na realizację marzeń.
Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. To taka chwila, która zmusza do głębokich refleksji. Żywimy przekonanie, że odchodzące Panie osiągnęły pełną satysfakcję ze swojej pracy z dziećmi w naszym przedszkolu.
Dziękujemy za wszystkie lata wspólnej pracy, za pracowitość, wytrwałość, cierpliwość oraz wkład pracy i zaangażowanie w funkcjonowanie Przedszkola nr 15. Życzymy spełnienia marzeń, planów oraz założonych celów. Niech ten czas emerytury będzie czasem entuzjazmu i kreatywności, szczęścia i radości. Teresko, Iwonko – nasze emerytki, żyjcie najpiękniej jak umiecie…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content