Dzie艅 Drzewa w grupie Motylk贸w 馃尦馃尣馃崅馃崄馃尶

10.10 to dzie艅, w kt贸rym obchodzimy 艢wi臋to Drzewa. W naszym przedszkolu obchodzili艣my te 艣wi臋to przez ca艂y miniony tydzie艅. Nasze przedszkolaki pozna艂y budow臋 drzewa, jego znaczenie dla cz艂owieka, zwierz膮t i przyrody. Dzieci dowiedzia艂y si臋 r贸wnie偶 jak wielkie znaczenie maj膮 drzewa dla czysto艣ci powietrza, a tym samym dla zdrowia cz艂owieka. W czasie zabaw badawczych ogl膮da艂y i dotyka艂y ich li艣ci, owoc贸w i kory. Wykona艂y r贸wnie偶 prac臋 plastyczn膮 zwi膮zan膮 z tematyk膮. Zwie艅czeniem tygodnia pe艂nego du偶ej dawki wiedzy i zabawy by艂a wsp贸lna wyprawa do pobliskiego Parku Miejskiego, gdzie dzieci mog艂y zobaczy膰 r贸偶ne gatunki drzew a nawet kaczki. Wszyscy wr贸cili zadowoleni z pe艂nymi kieszeniami jesiennych dar贸w lasu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 馃摳.

Dodaj komentarz

Tw贸j adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola s膮 oznaczone *

Skip to content